Toplu SMS

 

TOPLU SMS NEDİR?
Toplu SMS, dilediğiniz mesaj şablonunun birden fazla telefona tek bir tuşla gönderilmesidir. Eco Santral Toplu SMS ile kampanya, duyuru veya başka bir bilgiyi hedef kitlenize hızlı ve uygun maliyetle göndermenizi sağlar. Cep telefonun yüksek olasılıklı iletişim kurma potansiyeli sebebiyle toplu SMS sık kullanılan bir metottur.

SİZE ÖZEL BAŞLIKLI SMS
Toplu SMS, dilediğiniz mesaj şablonunun birden fazla telefona tek bir tuşla gönderilmesidir. Eco Santral Toplu SMS ile kampanya, duyuru veya başka bir bilgiyi hedef kitlenize hızlı ve uygun maliyetle göndermenizi sağlar. Cep telefonun yüksek olasılıklı iletişim kurma potansiyeli sebebiyle toplu SMS sık kullanılan bir metottur.

 

Toplu SMS Özellikleri

  • Excel ile SMS Gönderme

SMS göndermek istediğiniz numaralar ile bir excel dosyası oluşturarak kişilere isimleri ile hitap ederek SMS gönderebilirsiniz.

  • Kara Liste

Sizden mesaj almak istemeyen kişiler için SMS mesajı için bir link ekleyerek mesaj gitmesini engelleyebilirsiniz.

  • İletim Raporu

Gönderdiğiniz SMS’lerin ulaşıp ulaşmadığını Süper Santral kullanıcı panelinden görebilir, isterseniz excel dosyasına dökümünü alarak raporlayabilirsiniz.

 

Eco Santral hizmet sağlayıcı olarak kampanya gönderilerinizi Ticaret Bakanlığı’nın yönetmelikleri gereğince İYS (İleti Yönetim Sistemi) onay kontrolü ile göndermektedir.

İleti Yönetim Sistemi Nedir?
İleti Yönetim Sistemi, Hizmet Sağlayıcılar’ın arama, mesaj ve e-posta yoluyla ticari elektronik ileti göndermek için alıcılardan aldıkları onayları saklayıp yönetebilmesine, alıcıların ise onay ve ret hakkını kullanabilmesine, ticari elektronik ileti şikâyetlerini iletebilmesine ve yönetilebilmesine imkân tanıyan, güvenlik standartlarına sahip ulusal güvenli veri tabanı sistemidir.

Ticari Elektronik İleti Nedir?
Hizmet Sağlayıcılar’ın, mal ve hizmetlerini pazarlamak, işletmesini tanıtmak ya da kutlama ve temenni gibi içeriklerle tanınırlığını artırmak amacıyla alıcıların elektronik iletişim adreslerine promosyon, kampanya, indirim, hediye içerikli gönderdiği iletiler ticari elektronik iletidir. 6553 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi kanunu gereğince ticari elektronik iletilerin İYS ile sorgulanması gereklidir.

İYS Onayı Nedir?
Eco Santral hizmet sağlayıcı olarak kampanya gönderilerinizi ve aramalarınızı 6553 sayılı kanun ve Ticaret Bakanlığı’nın yönetmelikleri gereğince İYS (İleti Yönetim Sistemi) onay kontrolü ile göndermektedir. Eco Santral İYS entegrasyonu ile ticari elektronik ileti gönderi izinlerinizi yönetebilir, sorgulayabilir hatta mevcut yazılımlarınızla entegre ederek izin ve red verilerinizi otomatik olarak İYS sistemine ekleyebilirsiniz. Böylece onay vermeyen kullanıcılara ileti göndermemiş yada aramamış olursunuz.

Nasıl Çalışır?