Sanal Santral (Eco Santral)

Sanal Santral Nedir?

Aynı zamanda bulut santral olarak da bilinen sanal santral, eski tip fiziksel telefon santrallerinin yerini alan ve internet üzerinden sanallaştırma teknolojisiyle hizmet veren yeni nesil telefon santralidir.

Eski fiziksel santrallerin yapabildiklerine ek olarak çok düşük maliyetli ek özelliklere sahiptir. İletişim maliyetlerinizi %70’e varan oranda düşürebileceğiniz, kolayca yönetilebilen, yazılımlarınız ve mevcut sistemlerinize entegre olabilen ve mekandan bağımsız iletişim olanağı tanıyan sanal santral hizmetimizin tüm özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Nasıl Kullanırım? 

Kurumunuzda fiziksel bir santral bulundurmadan bulut teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veriyoruz. Bu sayede internetin olduğu her yerde Sanal (Bulut) Santral’inizin dahilisini kullanabilirsiniz.

IP tabanlı tüm telefon numaralarınızı Sanal (Bulut) Santral ile kullanabilirsiniz. Eğer telefon numaranız IP tabanlı değilse yani eski analog numara (PSTN) kullanıyorsanız hattınızı hızlı ve ücretsiz olarak Telsam Telekom’a taşıyarak Sanal Santral’inizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede yeni nesil sanal santralinizin tüm özelliklerini önceki faturalarınıza kıyasla %80’e varan tasarrufla kullanabilirsiniz.