Çağrı Merkezi

Satış ve müşteri hizmetleri amacıyla çağrı alan kuruluşların mükemmel müşteri deneyimi sunması gerekir. Müşteriler, yalnızca ürün ve hizmetlerin kalitesine odaklanmak yerine, bir satıcıyla olan deneyimlerine de ağırlık verirler. Bu nedenle işletmenizin iletişim kurma becerisinin marka ve ticari faaliyetlerinize dönüşü tartışılmazdır.

Müşterilerinize olağanüstü bir çağrı merkezi deneyimi sunmak, kapsamlı yatırım yapmayı gerektirmez. İşte burada Telsam Çağrı Merkezi devreye girer. Eco Santral, işletmelerin en iyi müşteri deneyimini, personel ve operasyonel verimliliğin artmasını ve işletme giderlerinizin azalmasını sağlayan eşsiz çağrı merkezi yazılımını sunar.

Bir iletişim merkezi için en zorlu görevlerden biri, kısa yanıt sürelerini korurken ve eksiksiz müşteri hizmeti sunmak ve bu sırada yüksek çağrı hacimlerini ele almaktır. Günümüzün meşgul tüketicileri, bir temsilciye hızlı bir şekilde ulaşmayı bekler. Eco Santral Çağrı Merkezi, satış ve servis ekipleriyle etkileşimde bulunurken arayan deneyimini zenginleştiren gelişmiş çağrı merkezi özellikleri sağlar.

 

ARAYANLARI YÖNETİN

Otomatik operatör ve beklemede müzik seçenekleri, arayanlara ilgili bilgiler ve iyi bir ilk izlenim sumasına olanak tanıyan özelleştirilebilir karşılamalar sunar. Müşteriler kuyrukta beklerken, yeni ürünleri ve promosyonları vurgulayan özel duyurular dinlentilebilir, bilgilendirme yapabilirsiniz.

 

ÇAĞRILARI VERİMLİ DAĞITIN

Gelişmiş çağrı kuyuk sistemi ile, yüksek çağrı hacimleri sırasında çağrılar verimli bir yapıyla yönlendirilebilir. Bu satış ve destek ekiplerinin çağrılarla boğulmasını önler ve müşteri deneyimini artırmak için yanıt sürelerini kısaltır. Çağrıları verimle dağıtmak çağrı merkezi verimini artırır.

TESİLCİ GÖREVLENDİRME

Eco Sanral Çağrı merkezi, müşteri temsilcerinin çağrıları özgürce etiketlemesine olanak tanır. Bu sayede etkilenmiş konu hakkında uzman temsilciler çağrıya dönüş için görevlendirilerek hizmet standartları yükseltilebilir. Ayrıca çağrı merkezi istatistikleri için kullanılabilir.

MÜŞTERİ BEKLENTİLERİNİ YÜKSELTİN

Eco Santral çağrı merkezi, müşterilerin kuyruktaki tahmini bekleme süreleri hakkında bilgilendirmek için yerleşik özelliklere sahiptir. Ek olarak, müşteriler kuyrukta beklerken yeni kampanya veya duyurularınızı dinleyebilir, beklentilerini değiştirebilirler. 

KAÇAN ÇAĞRILARI YÖNETİN

Müşterileriniz kuyrukta olması gerekenden fazla beklediyse veya temsilci ile görüşemeden çağrı sonlanmışsa müşteri memnuniyeti zarar görebilir. Bu sebeple müşteri temsilcisi tek tıklamayla kaçan çağrıları tekrar arayabilir ve müşteri memnuniyetini sağlayabilir.

TEMSİLCİLERE UZMAN YARDIM

Eco Santral, izin verilen kullanıcalara aktif aramalarda izleme, fısıldama veya katılma özelliklerini kullanma olanağı sunar. Süpervizörler, iyileştirilmiş müşteri deneyimi için çağrıları izleyebilir, üçüncü duymadan bir çağrı sırasında bir temsilciye koçluk yapabilir veya bir arayan temsilciye yardım etmek için araya girebilir.

MÜŞTERİ TANIMA SİSTEMİ

Müşteri tanıma sistemi, sizi arayan müşterilerinizi tanıyarak sesli yanıt sistemi (IVR) üzerinden müşteriye özel IVR senaryoları uygulayabilmenizi sağlamaktadır. Bir işletmenin daha önce arayanla teması olmuşsa, bu geçmiş etkileşimler bir temsilcinin daha iyi müşteri hizmetisağlamasına veya sorun çözümüne yardımcı olabilir.

ÇAĞRI OPERATÖR TAKİBİ

Eco Sanral çağrı merkezi, hem yetkililer hemde operatörler için mükemmel bir araçtır. Web tarayıcısı tabanlı arabirim, hangi operatörlerin müsait olduğunu, bir aramada veya molada olduğunu gösterebilir ve bir aramayı yönetmek için gereken tüm istatistikleri ve bilgileri operasyon görevlileri için gerçek zamanlı verebilir.

KUYRUK DURUMU TAKİBİ

Olağanüstü müşteri ilişkleri kurmak bir telefon görüşmesiyle başlar. Kuyruk durumu gözetim araçları, yetkililerin, tamamlanan ve terkedilen çağrıların sayısı, bekleme süresi ve cevapsız çağrılar gibi kuyruk aktivitelerini, operatör performanslarını ve günlük istatistikleri görmesine olanak tanır. 

GELİŞMİŞ RAPORLAMA

Telsam Çağrı Merkezi supervisor ve yöneticiler için gelişmiş detaylı raporlama modülleriyle birlikte gelir. 

 • Müşteri Listesi
 • Kuyruk performansı
 • Saatlik kuyruk performansı
 • Muyruk bazlı MT performansı
 • MT performansı
 • MT durumu
 • MT genel özeti
 • MT skor tablosu
 • Çağrı detayları
 • Genel çağrı detayı
 • Çağrı Transferleri
 • Etiketler
 • Kuyruktan kaçan çağrılar
 • Saatlik performans
 • Karşılaştırma
 • Anket sonuçları
 • Kampanya yönetimi
 • IVR Detayı